Esmaspäev, 15. veebruar 2010

Eluaegse kaardiuuenduse aktiveerimine


Garmini auto navidele, millel on tehases eelsalvestatud kaart, on võimalik laadida nö. seadme eluaegset kaardiuuendust ehk nüMaps Lifetime litsentsi.

Mida see siis tähendab?
Kui sul on näiteks eelsalvestatud Euroopa kaardiga auto GPS seade, mille kaart on juba vana ja soovid seda uuendada, siis üks võimalustest on soetada seadmele eluaegne kaardiuuendus.
Selle raames on sul võimalik oma konkreetsele Garmin GPS seadmele saada uuendusi kuni 4 korda aastas nii kaua, kuni sul seade kestab. Uuendusi saad laadida otse tootja kodulehelt ja pole vajadust kuskile kohale sõita.
Ostad ainult meilt interneti teel või kohapealt eluaegse kaardiuuenduse kupongi/koodi, aktiveerid ja saadki juba alla laadima minna. Nii lihtne see ongi.
Et asi veel lihtsam ja läbipaistvam oleks, koostasime väikese videoõpetuse, kuidas eluaegset kaardiuuendust aktiveerida. Loomulikult peab sul esmalt olema ka loodud my.garmin konto ja seade registreeritud.

Eluaegse kaardiuuenduse aktiveerimise video:


Vaata ka my.garmin konto loomist ja seadme registreerimise videot.
Sinu Garmineesti.ee

3 kommentaari:

 1. püüan aktiviseerida eluaegset kaardiuuendust ja küsib parooli ja käsib kraapida mingit koodi välja, kust ma selle koodi saan seade on Garmin nüvi 2495LMT

  VastaKustuta
 2. minge siia lehele: https://my.garmin.com/mygarmin/dashboard/dashboardScanDevice.htm?in=true&ni=other

  koode sisestama ei pea.

  VastaKustuta
 3. tere kuidas aktiveerida eluaegset kaardiuuendust nüvi 66 LM toode on registreeritud

  VastaKustuta