Teisipäev, 9. veebruar 2010

Garmin.ee Võru Talverallil

Jaanuari 4ndal nädalal toimus Lõuna-Eestis Võrumaal Eesti meistrivõistluste 1. etapp autorallis - Võru talveralli 2010.
Kokku oli stardinimekirjas 77 võistlusautot erinevates klassides.
Jaanuarikuu laupäev kostitas osalejaid ja pealtvaatajaid kuni 30 kraadise paukuva pakasega, kuid õigeid rallifänne see ei heidutanud ja raja ääres oli oma lemmikutele pöialt hoidmas palju rallisõpru.

Kohal olime ka meie ja ikka pöialt hoidmas ekipaažile Subi/Sepp Honda Civic Type-R`il, kellele see oli esimeseks tõsiseltvõetavaks talveralliks.
Asusimegi laupäeva varahommikul 30 miinuskraadi saatel teele, kaaslaseks truu teejuht Garmini navigaator eelsalvestatud rallikatsete huvitavamate pealtvaatamiskohtadega, mida me enne igat autorallit koostame ja oma lehel avaldame.


Võistlus oli pingeline ja põnev ning meie lemmikud pidi leppima omas rühmas 4.nda kohaga. Seda peamiselt apsu pärast 4.ndal katsel, kus auto pidurdamisel "mustale" raja osale sattus, pidurdusmaa pikale venis ning auto lumevalli paiskus. Kaotust kogunes küll auto kätte saamiseks hangest 3 minutit, kuid õnneks jäi meeskond terveks ja võistlusauto kannatas vaid mõningate kosmeetiliste vigastuste all.

Video 4.ndast katsest:

Lõpetuseks võiks öelda, et kuigi pakane paukus, päev oli väga kurnav ja meie meeskonnal polnud kõige parem tulemus, võis sportliku nädalavahetusega igati rahule jääda.


Ootame järgmist etappi, mille tarbeks koostame kindlasti Garminitele jällegi huvitavamad rallipunktid ja kui kellelgi blogi lugejatest on Võru talverallist ekipaažist nr. 40 liikuvat- või seisvat pilti, siis palume neid ka meiega jagada :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar