Laupäev, 14. mai 2011

Tasuta cityXplorer kaart Sinu uuele Garmin seadmele.Nüüd kui suvi juba peaaegu kohal ning päike taevas säramas, on kindlasti plaan reisima minna. Tutvuda Euroopa suuremate linnade ja nende vaatamisväärsustega.

Ning just sellepärast pakub Garmin see suvi tasuta cityXplorer kaarte (23.Mai - 31. August 2011)


cityXplorer pakkub kaarte enamus Euroopa riikide ning Põhja-Ameerika suurematele linnadele.
Linnade nimekirja leiab:
http://www.garmin.com/uk/maps/cityxplorer


CityXplorer kaardid aitavad teil navigeerida võõras linnas nagu oleksite kohalik. Jalakäija režiim aitab teil leida kohti kuhu ei ole autoga juurdepääsu. Kaardil on ühistranspordi sõiduplaanide info lihtsustamaks teie reisi (Sõiduplaani info sõltub linnast).

cityXplorer ühilduvad tooted: nüvi ® , 1200, 1300, 1400, 1600, 2200, 2300, 2400, 3700 seeria, ning Garmin nüLink! ning Zümo seadmed.


Reeglid:

• klient peab omama cityXplorer-iga ühilduvat Nüvi või Zümo seadet.


• Kui kasutaja registreerib oma sedame ajavahemikus 23. mai kuni 31. august 2011, saavad nad allalaadida tasuta cityXplorer kaardi. Registreerimise ja konto loomise õpetus

• kasutaja valib omal valikul ühe linna loetelust.
Linnade loeteluks vaata: www.garmin.com/uk/maps/cityxplorer.Kampaania lõpeb 31. august 2011. Klientidel, kes registreeruvad peale 31. august-it ei ole õigust tasuta cityXplorer kaardile.

3 kommentaari:

  1. Miskipärast tahab ta ikkagi iga kaardi eest $9.90. Mida tegema peaks?

    VastaKustuta
  2. Pagan võtaks, nüüd sain aru. Olen ju oma seadme registreerinud märtsi algul. Aga kui ma selle registreeringu tühistaks ja regaks uuesti?

    VastaKustuta
  3. kuupäev läheb ikkagi kirja esimesest registreeringust.

    VastaKustuta