Kolmapäev, 19. september 2012

Garmin Mulgi rallil 2012

Pilt by Marko Leesi
14-15 september toimunud Eesti Meistrivõistlused autorallis pakkusid palju huvitavaid hetki ja üllatusi. Meie ekipaaž Kristo Subi / Teele Sepp alustas oma N3 rühma autoga Honda Civic Type-r nr.i alt 18. Avapäeval oli kavas 4 kiiruskatset. Esimene katse ei kulgenud Kristole ja Teelele väga ladusalt, kuid sellele vaatamata üpris heas tempost. Ülejäänud katsed sel päeval läbiti juba kindlamas rütmis tõusvas tempos. Päeva lõppedes edu klassiliidritena juba üle minuti ning N3+A6 ühisarvestuses teine koht.
Pilt by Martins Vanags
Teisel päeval oli sõita veel 4 kiiruskatset. Päeva esimeselt järjekorra numbriga 5.ndalt katselt saadi kirja N3+A6 ühisarvestuses kiireim aeg. 6 katse katkestati rallipaari Raul Jeets / Andrus Toom väljasõidu tõttu. Antud katse oli ka otsustav meie rallipaarile, kuna mindi N3+A6 ühisrühmas võistlust juhtima. 

Pilt by Kaido Saul

Kaks järgnevat katset Kristole ja Teelele üllatusi kaasa ei toonud ning ralli lõpetati ülikõrge 8.nda kohaga üldarvestuses, kiireim N3+A6 ühisarvestuses ning kiireim esiveolina auto. Oma klassis N3 suudeti võita kõik katset. Meistrivõistluste punktiarvestuses tõusid Kristo Subi / Teele Sepp kolmandale kohale. Võimalus hõbedat püüda on veel Saaremaa rallil 12-13. oktoobril. Kohtume rallil!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar