Laupäev, 2. märts 2013

Garmin® quatix™

Garmin tutvustas oma esimest merenavigatsiooni randme-GPSi quatix .

Kuna quatix on ABC käekell omab ta altimeeterit, baromeeterit ja 3-teljelist kompassi. Quatix kuvab ka COG (course over ground), SOG (speed over ground) ja VMG (velocity made good) koos kiirus teadetega.

Garmin® quatix™
Quatix on varustatud ka purjevõistlustel vajalike funktsioonidega, nimelt lubab ta kasutajal luua virtuaalse stardijoonele kahe GPS asukohapunkti vahel, ning kombineerides taimeri ja distantsi info arvutab soovitava kiiruse. See võimaldab teil ületada stardijoon maksimaalsel kiirusel täpset stardi ajal, pakkudes eelise konkurentsist. Peale seda lülitab kell ennast nn "tack-Assist" režiimile ja annab teile optimaalse liikumisnurga ning tagab efektiivsema purjetamis kogemuse.

Quatix-l on integreeritud MOB (mees üle parda) funktsioon, mis käivitab MOB alarmi sisse teie Garmin kaardiplotteris kui kella omanik üle parda kukub. Kui paat on varustatud Garmin autopiloot süsteemiga siis navigeerib Plotter tagasi teie viimasesse teadaoleva asukohta.

Seoses autopiloodi süsteemi, quatix saab ühendada juhtmevabalt otse GHC-10 juhtseadmega tänu Garmin GNT 10 vastuvõtjale ja see võimaldab teil juhtida paati kust iganes paadis ja hoida kurssi.

Quatix on veekindel kuni 50m ja  aku eluiga on 6 nädalat kella režiimis ja 16 tundi GPS režiimis. Lisaks on kellal äratuse funktsioon, hoiatustoonid, erinevad vibratsiooni teated, ajanäitud, stopper ja maailm/ajavööndi kell.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar